Kancelaria Prawna Libero

 
Świadczymy pomoc prawną w zakresie upadłości konsumenckiej skierowaną do osób nieprowadzących działalności gospodarczej oraz przedsiębiorców. Kancelaria zapewnia kompleksową opiekę od momentu pierwszego kontaktu, poprzez napisanie wniosku o upadłość, po końcowe oddłużenie.

Zespół Kancelarii tworzy sztab specjalistów, Adwokatów, prawników i osób ze świata finansów, którzy będą dostępni i wspierać na każdym etapie postępowania upadłościowego.

Dzięki doświadczeniu, Klienci mają pewność, że dokonali bardzo dobrego wyboru decydując się na Kancelarię Prawną LIBERO.

Kamil Perlik 

Prawnik, założyciel Kancelarii Prawnej LIBERO Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze. Jest specjalistą w temacie upadłości konsumenckiej osób nieprowadzących działalności gospodarczej, jak również upadłości przedsiębiorców.

Jego domeną również jest restrukturyzacja przedsiębiorstw, zobowiązań i negocjacji w przedmiocie zmniejszania sald zadłużenia; podpisywania nowych, korzystnych dla Klientów ugód, jak również innych spraw związanych z tą tematyką.

W branży finansowej i prawnej pracuje od 13 lat.

Email: kamil.perlik@kancelarialibero.pl


© 2020 Kancelaria Libero